Како работи

добијте ја вашата омилена храна во само 4 чекори

Барај

Пронајди ги сите достапни ресторани во близина

Избери

Погледни стотици менија и пронајди ја храната што ви се допаѓа

Плати

Тоа е брзо, безбедно и лесно

Уживај

Храната се подготвува и доставува до вашата врата

ПРЕПОРАЧАНИ РЕСТОРАНИ

Отворено

Fresh Grill

Скара

Стара рампа Кисела Вода Skopje Kisela voda 1000

 • Достава
 • Подигни Сам
Отворено

Fruit Land

Здрава

бул. Јане Сандански Skopje Skopje 1000

 • Достава
 • Подигни Сам
Затворено

Juice Lounge Bar

Бургери, Пица

Осма ударна бригада бр.39 Skopje skopje 1000

 • Достава
 • Подигни Сам
Отворено

Lord of the pizza

Пица

Бул. Видое С. Бато бр.10а Skopje Aerodrom 1000

 • Достава
 • Подигни Сам
Отворено

Pizza Nuovo

Пица

Pedagoshka Skopje skopje 1000

 • Достава
 • Подигни Сам
Затворено

Zapon

Бургери, Здрава, Пица

Franklin Ruzvelt 63-a, Skopje skopje 1000

 • Достава
 • Подигни Сам
Отворено

Џус Корнер

Здрава

ул. Христо Татарчев бр. 47д Skopje skopje 1000

 • Достава
 • Подигни Сам
Отворено

Бургер Френдс

Бургери

Теодосиј Гологанов Skopje Centar 1000

 • Достава
 • Подигни Сам
Отворено

ГАЛА КУЈНА

Скара, Италијанска, Пица, Вегетаријанска

Бул. Партизански Одреди бб. Скопје skopje 1000

 • Достава
 • Подигни Сам
Отворено

Занзибар

Италијанска, Пица

Наум Наумовски Борче 88А Skopje Skopje 1000

 • Достава
 • Подигни Сам
Отворено

Звезден Океан

Кинеска

Лермонтова 19 Skopje skopje 1000

 • Достава
 • Подигни Сам
Затворено

Ла Пуерта

Мексиканска

Кеј 13ти Ноември бр. 39 Skopje Centar 1000

 • Достава
 • Подигни Сам
Отворено

Мама Италиана

Италијанска, Пица

Аминти трети бр. 50 Skopje / 1000

 • Достава
 • Подигни Сам
Отворено

Пер Те

Сендвичи, Италијанска, Пица, Вегетаријанска

Даме Груев 28 Skopje Centar 1000

 • Достава
 • Подигни Сам
Отворено

Пица Ди Наполи

Италијанска, Пица

Иван Козаров 31 Skopje Skopje 1000

 • Достава
 • Подигни Сам
Отворено

Пица Пемпеле

Италијанска, Пица

Пиринска 48 лок.6 Skopje Skopje 1000

 • Достава
 • Подигни Сам
Отворено

Слаткарница Њу Јорк

Здрава

Ленинова 29 Skopje Центар 1000

 • Достава
 • Подигни Сам
Отворено

Сушико

Јапонска, Тајландска

Ленинова 29 Skopje skopje 1000

 • Достава
 • Подигни Сам

Не ги пропуштајте неверојатните попусти